Це, нарешті, сталося! Громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» має свій власний сайт. На певному етапі нашої діяльності ми зрозуміли, що у нас достатньо багато друзів, однодумців, колег, які поділяють наші погляди та готові допомагати нам у реалізації наших задумів. Це спонукало нас ініціювати створення місцевих осередків у більшості регіонів України та отримання статусу всеукраїнського громадського об’єднання.

Подібним чином ситуація склалася і зараз: нам вже недостатньо мати сторінку у соціальній мережі Facebook, хоча вона продовжить своє існування, однак підвищення статусу та регулярна участь ГС «Сучасний погляд» у різноманітних активностях наполегливо вимагають наявності власного інформаційного ресурсу. Це можна порівняти з вирішенням житлової проблеми протягом життя: спочатку ви погоджуєтесь на студенський гуртожиток, потім – на гуртожиток для молодих родин, а потім з’являється бажання отримати свій особистий окремий куточок.

І на зламі 2020-го та 2021-го років наша Спілка отримала свою власну «житлову площу» у мережі Інтернет.

Ми радіємо з цього приводу та запрошуємо усіх наших друзів на входини! Сайт буде поступово наповнюватися матеріалами, цікавими розповідями про нашу діяльність, корисною інформацією та важливими лінками.

Ласкаво просимо!