Кілька днів тому частково в режимі онлайн відбулась звітно-виборча конференція громадської спілки «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд».

Учасники зборів прослухали звіт президента Організації Чуйкової Тетяни про діяльність Спілки за останні два роки. Особливу увагу звертає на себе успішна реалізація проєктів за фінансування Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України, проведення конкурсу найкращих читців шрифтом Брайля, який поступово стає традиційним, продовження випуску книг шрифтом Брайля і, особливо, шести книг першого циклу серії світових бестселлерів «Коти-вояки».

Також був заслуханий звіт ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність Організації. Обидва звіти були ухвалені, а діяльність Спілки за звітній період була визнана задовільною.

ГС «Сучасний погляд» поступово розширює свої лави, і цього разу до нас приєдналися Мукомел Софія (Запоріжжя), Джала Галина (Львів), Сейтасанов Ібрагім (Одеса), Сагун Мар’яна (Черкаси) та Погорілко Євгеній (Одеса). Вони вже протягом певного часу беруть участь у діяльності Організації, але наші стосунки до цього часу не були формалізовані.

Відповідно до положень Статуту Спілки були обрані керівники Організації. Президентом ГС «Сучасний погляд» стала Борсяк Ілона, віце-президентами з внутрішньої та зовнішньої політики стали, відповідно, Дубов Микола та Погорілко Євгеній. Головою ревізійної комісії стала Асєєва Ніна.

На конференції також були розглянуті питання подальшої діяльності Спілки, озвучені напрямки проєктної діяльності, питання співпраці з іншими громадськими об’єднаннями, деякі аспекти внутрішньої діяльності та функціонування Організації.

Ми вітаємо новообраних керівників Спілки та бажаємо їм та усім причетним до діяльності ГС «Сучасний погляд» плідної роботи!