Інформаційно-консультативний хаб
«Hub for blind»

Це простір створений для відвертого конфіденційного спілкування віч-на-віч. Ми готові Вас вислухати, надати інформацію з питань, які у Вас виникають в повсякденному житті. Наша розмова може стати першим кроком для Вашої реадаптації.
Громадська спілка - Сучасний погляд

Хто ми і як до нас звернутися

Ми самі є людьми з порушеннями зору.
Ми тут, щоб допомогти Вам відновити свою незалежність і жити тим життям, яке Ви обрали.
Ми готові обговорити з Вами теми, які Вас турбують.
Ми надаємо практичні поради та емоційну підтримку.
Портретне фото Олесі
Олеся – телефон/Viber
+38 (063) 610-04-24
Портретне фото Миколи
Микола – телефон/Telegram
+38 (066) 712-95-21
Портретне фото Тетяни
Тетяна – телефон/Telegram
+38 (097) 794-24-47
Портретне фото Петра
Петро – телефон/Viber
+38 (098) 215-78-74
Телефонуйте нам з 9:00 до 21:00 кожного дня, окрім неділі.
Просимо з розумінням поставитися до того, що ми можемо не відразу відповісти, але ми обов’язково Вам зателефонуємо протягом доби.
Якщо Вам зручніше звернутися до нас в письмовій формі, пишіть на електронну скриньку: gssp2013@ukr.net

Кому ми допомагаємо

цивільно-постраждалим особам з порушеннями зору;
військовим, які втратили зір або отримали суттєві ураження органів зору;
партнерам, близьким членам родини осіб, які опікуються людьми з втратою зору;
фахівцям, волонтерам та іншим особам, що контактують або допомагають людям, які повністю або частково втратили зір.

Чим ми допомагаємо

За допомогою зору людина отримує 80% інформації про навколишній світ. Раптова втрата зору різко обмежує фізичну рухливість, повсякденну активність та погіршує психологічний стан людини.
Більшість людей, які втратили зір, не усвідомлюють, що існують прості навички, які можуть допомогти їм жити більш незалежно.
Можливо Вам потрібні прості поради, наприклад: як приготувати чашку чаю чи гарячу їжу, забезпечити особисту гігієну, облаштувати побут, орієнтуватися в просторі та багато чого іншого. Що б не знадобилося, ми надамо Вам та Вашій родині необхідну підтримку для повернення до повноцінного життя:

інформаційні консультації;
практичні поради;
емоційна підтримка;
самотурбота.

Про нас

Наша мультидисциплінарна команда має досвід у проведені реабілітаційних заходів для осіб з порушеннями зору різних вікових груп та категорій. Ці реабілітаційні табори охоплюють наступні дисципліни: орієнтування у просторі, соціально-побутове орієнтування, інформаційно-комп’ютерні технології, заняття з психологом, юридичні тренінги, фізичний супровід незрячих осіб, соціально-психологічні тренінги, танцювально-рухову терапію та різноманітні заняття з фізичної культури і спорту.
Фахівцями нашої команди розроблена програма реадаптації для ветеранів, які втратили зір, та членів їх родин, яка успішно впроваджується з 2019 року. Участь у цій програмі суттєво змінила життя наших реабілітантів: всі вони стали більш самостійними, впевненими у власних силах, покращили психічне здоров’я, деякі з них знайшли свою другу половинку, стали громадськими активістами, дехто започаткував власний YouTube-канал або навіть балотувався в депутати міської ради.
На жаль, воєнні дії, які наразі відбуваються в Україні, ще більше актуалізують цей напрямок нашої діяльності. У кожного свій фронт і ми готові наближати перемогу своїми знаннями і досвідом.
Партнери
Ця ініціатива відбувається в рамках проєкту "Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю", який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ