Ще один проєкт ГС «Сучасний погляд» був спрямований на дещо іншу аудиторію, а саме – на дітей, які дуже полюбляють читати гарну літературу. Саме тому ми запропонували серію онлайн-зустрічей в рамках проєкту «Інклюзивний навчально-розвиваючий захід online «Читаймо разом!». Проєктом передбачено проведення інклюзивних онлайн-зустрічей для школярів різних вікових груп та їх батьків з метою обговорення світового бестселлеру «Коти-вояки». Перша книга першого циклу цієї серії вже видана нашою Спілкою рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а вихід наступних книг першого циклу очікується найближчим часом.

Наше громадське об’єднання вже достатньо давно звернуло свою увагу на необхідність розширення спектру гарних книжок для дітей з глибокими порушеннями зору, адже попри усі старання всіх тих, хто друкує книжки шрифтом Брайля, їх все одно ще дуже недостатньо.

Окрім того, ми прагнемо до впровадження інклюзії не тільки у навчальному процесі, формалізованому безліччю нормативно-правових актів, але й у звичайному повсякденному житті, яке формалізувати чи врегулювати не можна. Саме тому ми збираємо дітей трьох вікових груп як зі спеціальних шкіл для дітей з порушеннями зору, так і з звичайних загальноосвітніх шкіл для того, щоб продемонструвати, що між дітьми відсутні відмінності окрім тих, які ми самі собі намалювали.

Перші зустрічі вже відбулися, і діти висловили бажання продовжувати спілкування, адже їх об’єднує жага до пізнання, любов до якісної літератури та бажання весело, цікаво й корисно проводити час з однолітками.