Швидко зплинув час і за плідною роботою ми просто не встигаємо ділитися з вами усіма досягненнями та цікавими історіями з життя нашого табору «Соціальної адаптації ветеранів, що втратили зір на війні та членів їх сімей «Життя після війни».

Швидко зплив час. З  життя нашого табору «Соціальної адаптації ветеранів, що втратили зір на війні та членів їх сімей «Життя після війни»

Для ветеранів, що проходять перший етап реабілітації, кожен день несе знання та досвід. На заняттях з орієнтування у просторі вони вже поступово виходять в місто, намагаються перемогти складності в своїх смартфонах, працюють над своєю фізичною формою, перетворюючи свої «шарики» на «кубики», жартують та навіть іронізують над тренерами та собою. Зустрічі з психологом відбуваються за закритими дверима, тому нам і нема що про це написати, але виходять з кабінету усі усміхнені.

Зображення 1
Зображення 2
Зображення 3

А ще до нас в гості завітав Виконавчий директор БО «Побачимо перемогу» Владислав Єщенко. Він поділився своїм досвідом адаптації до життя після втрати зору, розповів про діяльність організації, подарував хлопцям класні термокружки та браслети «фенічки», сплетені з жовтої та синьої стрічки власноруч. Намагався максимально підтримати хлопців у їх навчанні.

Зображення 4
Зображення 5
Зображення 6

Учасники другого етапу продовжують працювати за своїм активним графіком, мандруючи містом до тієї чи іншої локації. Продовжують вивчати курс комп’ютерної грамотності, базовий курс з масажу, курс з громадської та проєктної діяльності. А їх знайомство із шрифтом Брайля плавно переросло в його вивчення, та відпрацювання на практиці, а саме граючи в настільні ігри.

Тому кожна хвилина перебування в таборі спрямована на підтримку та адаптацію хлопців до життя. Минув перший тиждень реабілітації, і ми перетинаємо екватор в нашій діяльності, але попереду ще багато нових і корисних знань та зустрічей, багато практичних відпрацювань із різних сфер отриманих навичок, багато особистих перемог.

Зображення 7
Зображення 8

Продовжуємо працювати і надалі. Вдалих нам звершень! А ви чекайте на новини від нас!

Проведення даних таборів стало можливим за фінансової підтримки Oleksandr Tereshchenko Charity Foundation та Благодійної організації «Побачемо перемогу».