Резолюцією ООН від 17 грудня 2018 року було встановлено World Braille Day, який відзначається 4 січня. Саме в цей день у 1809 році народився Луї Брайль - людина, винахід якої дозволив людям з глибокими порушеннями зору читати, писати, отримувати освіту, займатися музикою і відчувати себе більш комфортно у світі.

Цікаво те, що до створення свого шрифту Луї Брайля підштовхнули військові, які використовували так званий "нічний шрифт" для читання й написання повідомлень в умовах недостатнього освітлення.

Громадська спілка "Сучасний погляд" намагається максимально популяризувати процес читання книжок, надрукованих шрифтом Брайля, адже саме у такий спосіб можна вдосконалити грамотність, усне та писемне мовлення, здобути нові знання та долучитися до якісної літератури.

У 2021 році наша Спілка планує потішити поціновувачів читання шрифтом Брайля продовженням першого циклу серії книг "Коти-вояки, а також розглядає можливість надрукувати абсолютно нову книжку одного нашого знайомого дитячого письменника.

Але про це, сподіваємось, ми розповімо окремо!