Громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» повідомляє усіх зацікавлених осіб про продовження функціонування читацьких онлайн-клубів, які були започатковані в рамках проєкту «Читаймо разом!» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України.

В умовах періодичного запровадження карантинних обмежень, ми вважаємо, що читання якісної літератури – це не найгірший і точно дуже корисний спосіб проведення дозвілля.

А ще краще, коли є можливість обговорити гарні книжки з друзями та однодумцями. Саме тому ми запрошуємо до участі у засіданнях читацьких онлайн-клубів, розклад яких наведений нижче.

 

Березень: 

27 березня о 18:00 - запрошуємо на зустріч учнів молодшого та середнього шкільного віку;

28 березня відбудеться зустріч для молоді старшого шкільного віку.

Квітень: 

17 квітня на 18:00 чекаємо учнів молодшого та середнього шкільного віку;

18 квітня о 12:00 зустріч для молоді старшого шкільного віку.

Травень: 

15 травня на 18:00 чекаємо учасників молодшого та середнього шкільного віку;

16 травня на 12:00 зустрічаємо молодь старшого шкільного віку. Посилання на зустрічі будуть розміщені на нашій сторінці в facebook, сайті та розіслані в viber. 

Вас чекає цікаве спілкування з членами клубу, неймовірні пригоди на сторінках книг серії «Коти-вояки», захоплююча зустріч з нашими ведучими Ілоною і Софією, які вже з нетерпінням чекають на вас!