Громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» розпочала реалізацію проекту «Громадські організації осіб з інвалідністю в кризовій ситуації викликаній війною».

Першим заходом цього проекту була зустріч активістів/ок громадських організацій осіб з інвалідністю, яка відбулась 24 червня 2022 року у приміщенні Центру реабілітації та реадаптації учасників АТО/ООС «Ярміз». У зустрічі взяли участь більше 20 осіб, серед них були керівники громадських об’єднань, активісти, учасники війни, які втратили зір.

Після обміну інформацією щодо діяльності під час перших чотирьох місяців війни, учасники заходу окреслили низку актуальних проблем за рішенням яких потрібно звернутися до представників центральних органів виконавчої влади, а також – до керівництва м. Києва та Київської області. Також була озвучена пропозиція поспілкуватисяз представниками соціальних служб щодо їх роботи у воєнний час. Спільною стала думка про те, що представники громадськості та волонтери не в змозі, як це було у найперші тижні війни, заміняти собою державні установи та організації, виконуючи їх функції, потрібно вимагати від них активізації роботи та підвищення її ефективності.

Зустріч відбулась в рамках проєкту «Громадські організації осіб з інвалідністю в кризовій ситуації викликаній війною», який  реалізується ГС «Сучасний погляд» в рамках співпраці з Громадською спілкою "Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" в межах впровадження проєкту «Криза в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності», що реалізує ГС «ВГО «НАІУ» та Європейський форум інвалідності (EDF).

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ