Нові обличчя

Громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» 02 липня 2022 року в онлайновому режимі за допомогою платформи Zoom провела установчу конференцію, яка є вищім керівним органом Спілки.

З метою необхідності зміни акцентів у поточній та майбутній діяльності Організації, із врахуванням факту воєнної агресії Росії проти України, потреби у залученні нових яскравих, креативних та активних особистостей для розширення діяльності Спілки, під час Конференції до складу громадського об’єднання було прийнято відразу 22 нових члени. Усі вони є активними громадськими діячами, довели свою спроможність працювати в команді, мають високий рівень фахової підготовки і вже поступово залучалися до окремих заходів, які проводила ГС «Сучасний погляд».

Крім того, що це був наймасовіший прийом до складу Організації нових членів, Конференція запам’ятається ще кількома своєрідними рекордами: в ній взяли участь люди, які, наразі, перебувають в Україні, Болгарії, Польщі, Німеччині та Ірландії. Представництво регіонів України також було дуже широким: Одеська, Черкаська, Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Чернівецька, Сумська, Полтавська, Запорізька, Рівненська, Харківська, Житомирська, Хмельницька, Чернігівська, Донецька, Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська області та місто Київ.

В ході Конференції також були обговорені перспективні плани на майбутнє, проєктна діяльність за низкою напрямків, зокрема: необхідність реабілітації захисників України, що втратили зір на війні; створення умов для відновлення фізичного та психічного здоров’я самих громадських діячів; заходи для дітей та юнацтва та деякі інші.

Захід відбувся в рамках «Криза в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Європейський форум інвалідності (EDF).

 

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ