Активна діяльність проєкту «Життя після війни» продовжується на теренах гостинного Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».
14 квітня відбулась розширена екскурсія для військових, що втратили зір в гостинних стінах даного закладу.

«Життя після війни» продовжується на теренах гостинного Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»
Інформативну екскурсію провів заступник начальника Володимир Мурін розповівши про історію створення закладу, сьогоднішню діяльність, звершення та успіхи спортсменів, поділився планами на майбутнє.
Військові з втратою зору дізналися про види спорту доступні для незрячих осіб, запропонували свої новаторські ідеї, зацікавилися можливістю включення та подальшої самореалізації в русі системи «Інваспорт». Побували на тренуванні збірної України з пауерліфтінгу із заслуженим тренером України Демчуком Андрієм Олександровичем – керівником Рівненський регіональний центр "Інваспорт" та відзначили, що дана структура в системі є однією з найкращих.

Військові з втратою зору дізналися про види спорту доступні для незрячих осіб
Захистивши рідну землю від російських загарбників хлопці зазначили, що багато ветеранів після поранень та травм долучяться до паралімпійського руху, здобуваючи нові перемоги для України!

Тому – що «Життя після війни» має і буде тривати!!!