«Дуже добре, що я Вас знайшла! Допоможіть!» – такі слова майже щодня чують в телефонну слухавку наші консультанти. Пані Лариса зі Слов’янська хоче евакуюватися в безпечне місце, пані Оксана просить допомогти її сину, який втратив зір на війні, пан Володимир питає який протез і в якій країні краще поставити. Наші консультанти намагаються зорієнтуватися в усіх питаннях і надати вичерпні відповіді, або навіть і супроводжувати деякі питання до їх вирішення.
Запам’ятайте, що в процесі допомоги не буває неважливих питань! Усі слова та поради є важливими! Вам треба просто зателефонувати, або написати нашим консультантам!
Інформаційно-консультативний хаб «Hub for blind» підтримка людей з втратою зору та членів їх сімей – телефон +38 (066) 443-43-36.
Інформаційно-консультативний хаб «Досвід задля допомоги» підтримка людей з травмами спини та ампутаціями кінцівок Ірина – телефон/Telegram +38 (099) 675-15-33.
Більше інформації про наш проєкт «Підтримка рівних прав та можливостей при відновленні України» на сайті www.gssp.org.ua

Друзі, раді інформувати, що наші інформаційно-консультативні хаби не закривалися ні на мить!

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту «Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності.

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ