За цими словами стоїть багато думок та дій. Щоб майбутнє було світлим та щасливим, дітей необхідно любити, вчити, розвивати, виховувати.
Одним з пріоритетних завдань нашої Спілки є робота з дітьми, їх всебічний розвиток і свідомий підхід до справ.

Діти – це наше майбутнє!

До «Всесвітнього дня захисту дітей» наша команда підготувала та провела декілька заходів.

Зокрема, першого червня учні та вчителі Львівської спеціальної школи № 100, в якій навчаються діти з порушеннями зору, мали можливість навчитися робити ляльку мотанку подорожницю. Майстрині Творчого об’єднання «Щасливі разом» Віра Бігун та Надія Городецька зі Львівщини організували та провели це свято. Так, і це дійсно було свято знань, творчості, спілкування та щирих обіймів. Дівчата розповідали історію виникнення ляльки мотанки, які вони бувають і навіщо їх робили у давнину і продовжують робити зараз. Усі діти самостійно виготовляли своїх ляльок, закладаючи в них свою силу та мрії. А потім ми усі дружно смакували пиріг з яблуками, який нам привезли майстрині. Виявилося, що вони не тільки вміють виготовляти чудових ляльок, а ще й дуже смачно готують. Здається, що всі залишилися дуже задоволенні!

Також третього червня відбулась перша інтелектуальна гра «Мисливці за знаннями». Цю цікаву гру розробили членкині нашої Спілки для учнів старших класів, які мають порушення зору. Гра відбувалась в онлайн форматі, сім учасників з Черкас, Львова, Харкова, Миколаєва та Одеси полювали за знаннями. Три тури, безліч цікавих запитань з галузей загальних знань, шкільної програми, на знання рідної України. Боротьба була запеклою! Каріна Солод практично втратила свій шанс на перемогу і була за крок від вильоту в першому турі. Але вдача повернула інакше і вона пройшла в другий тур та фінал і зайняла третє місце. Із-за технічних проблем Кирило Кочкаров ледь не втратив шанс на гру, але все вдалося! І здобув друге місце у фіналі! А переможцем в даній грі став Олег Хохлов, учень Львівської спеціальної школи № 100. Він став найкращим мисливцем за знаннями та вполював свій подарунок, а саме акустичну систему JBL. За друге та третє місце учасники отримали Power Bank, також усі учасники отримали кружки з логотипом Спілки розумним та сучасно укомплектованим кротом.

Гру було записано та ви будете мати можливість прослухати її на нашому ютуб-каналі вже дуже скоро, чекайте!

За подарунки ми дякуємо Національній асамблеї людей з інвалідністю України та Європейському союзу незрячих.