Саме це запитання хвилювало усіх учасниць нашої авторської школи «Шлях до себе».

Що таке резильєнтність?

З 24 по 27 липня в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізує Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги / WPHF.
WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва. До виконання завдань проєкту залучені
партнери з різних регіонів України і Громадська спілка «Сучасний погляд» одна з них.
Саме в рамках вище зазначеного проєкту наша спілка і провела трьохденний семінар з елементами тренінгу. Мета якого підвищити рівень обізнаності, здобути знання та навички і познайомитись на практиці з різноманітними інструментами самодопомоги у ситуаціях невизначеності. Учасницями заходу стали лідерки громадського руху осіб з інвалідністю, які здійснюють свою діяльність в різних куточках нашої країни.

Чому саме лідерки громадського руху?

Чому саме лідерки громадського руху?
З перших днів повномасштабного вторгнення саме жінки стали рушійною силою в захисті та допомозі людям з інвалідністю. Вони надавали адресну гуманітарну допомогу, випікали хліб та розносили його людям з інвалідністю,о рганізовували евакуацію закордон, або в більш безпечні регіони України, надавали психологічну підтримку та соціальний супровід усім, хто цього потребував. Внаслідок такої активної діяльності багато жінок-лідерок відчули знесилення, психологічну втому, емоційне вигорання та моральне виснаження. Саме тому ми й вирішили підтримати жінок шляхом проведення навчання в нашій школі резильєнтності «Шлях до себе».
Підчас семінару жінки дослідили особливості розвитку власного рівня життєстійкості, проаналізували наявні ресурси та сильні сторони своєї особистості й навчились фахово підтримувати себе та інших у складних життєвих обставинах. Навіть після закінчення проєкту ми плануємо продовжувати проводити подібні заходи, оскільки помітили позитивний вплив семінару на учасниць школи.
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.
Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

резильєнтність