2 місяці активного навчання в «Академії жіночого лідерства» точно стали кроком до змін та досягнень житті кожної учасниці.

Знання – це класний ресурс для досягнення своєї мети!


В рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю, шляхом посилення їх участі та лідерства у громадах», який реалізує  Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги / WPHF.

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.

Дану ініціативу було впроваджено Громадською спілкою «Сучасний погляд». Проведено навчальний курс «Академія жіночого лідерства». Навчання  пройшли дівчата та жінки з інвалідністю, а також матері дітей, що мають інвалідність. Учасницями проєкту стали мешканки Броварської та Білогородської громад Київської області. Навчальний курс проходив онлайн й складався з лекцій, які розміщувались у телеграм-групі, та практичних занять із лекторкою та супервізором проєкту  у додатку ZOOM.  

Навчання проходило протягом серпня-жовтня й складалось з наступних дисциплін:

  • Інвалідність як суспільне явище
  • Права жінок
  • Основи громадської участі
  • Основи лідерства
  • Основи проєктного менеджменту

В межах кожної вище вказаної дисципліни було проведено від 3-х до 9-ти лекцій. Сумарно курс складався з 30 лекцій та 6-ти онлайн супервізій. 

Завдяки спеціально підібраним темам навчання, індивідуальному підходу до кожної учасниці, наявності можливості цілодобово комунікувати з менеджеркою та викладачкою проєкту у спеціальному навчальному чаті (за наявністю потреби) усі учасниці мали змогу не тільки опанувати теорію, практично пропрацювати кейси на супервізіях, а й – розширили коло спілкування, знайшли нові корисні знайомства та натхнення для подальшої діяльності у своїх громадах після завершення навчання.

За умови виконання усіх компонентів програми, учасниці курсу отримали відповідні сертифікати, що підтверджують їх участь у навчанні.

   Наша Громадська Спілка планує продовжувати співпрацю з найбільш активними лідерками проєкту!
Залишаємось завжди на зв’язку команда «Академії жіночого лідерства»!

Знання – це класний ресурс для досягнення своєї мети! 2
Знання – це класний ресурс для досягнення своєї мети!  3