Першим проєктом ГС «Сучасний погляд» після початку повномасштабного вторгнення в Україну країни-агресора Російської Федерації став проєкт «Громадські організації осіб з інвалідністю в кризовій ситуації викликаній війною», який реалізується в рамках співпраці з Громадською спілкою "Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" в межах впровадження проєкту «Криза в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності», що реалізує ГС «ВГО «НАІУ» та Європейський форум інвалідності (EDF).
Інклюзивні сайти

У 2021 році ГС «Сучасний погляд» взяла участь у конкурсі проєктів, який регулярно проводиться Українським культурним фондом. Наш проєкт «Інклюзивні сайти історико-культурних заповідників Рівненщини WCAG 2.1» отримав підтримку Українського Культурного Фонду.

У вересні 2019 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відбувся «Організаційно-методичний захід з фізкультурно-спортивної реабілітації для незрячих ветеранів з інвалідністю».

Ще один проєкт ГС «Сучасний погляд» був спрямований на дещо іншу аудиторію, а саме – на дітей, які дуже полюбляють читати гарну літературу. Саме тому ми запропонували серію онлайн-зустрічей в рамках проєкту «Інклюзивний навчально-розвиваючий захід online «Читаймо разом!». Проєктом передбачено проведення інклюзивних онлайн-зустрічей для школярів різних вікових груп та їх батьків з метою обговорення світового бестселлеру «Коти-вояки».

Щорічний фізкультурно-спортивний реабілітаційний збір для молоді з глибокими порушеннями зору традиційно відбувається на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ у с. Яворів Турківського району Львівської області. Так само традиційно цей захід відбувається за сприяння українського центру «Інваспорт».

Цьогоріч, незважаючи на пандемію та карантинні обмеження, уся команда ГС «Сучасний погляд» не сиділа склавши руки, а розмірковувала над тим, які саме ідеї ми б хотіли реалізувати.

Життя це рух

13 листопада – Міжнародний день сліпих. Ця дата спрямована на привернення уваги світової спільноти до проблем людей, які втратили зір та потрапили у скрутну життєву ситуацію.