Незламна - цикл мотиваційних статей
«Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах» – це змістовний та важливий проєкт, який реалізує  Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги / WPHF.
WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.
«Інвалідність - це не вирок, достатньо лише мати бажання жити»

Життя – це немов книга з безліччю сторінок, які не можна переписати або відредагувати. Але як подолати випробування долі і не зламатися, а навпаки перетворити їх на джерело сили та натхнення? Та як побороти страх, коли ти просто жінка, звичайна жінка, яка живе, мріє, будує плани на майбутнє? 

Дарія Сасса, громадська діячка
Дарія Сасса, громадська діячка «Допомагати людям — наше покликання»
Кіра Баліна
- Я мрію, щоб люди більше цінували переваги і менше помічали недоліки, бо вони є у кожного з нас. Тільки таке українське суспільство я хочу бачити в майбутньому
Поліна Лівшиць
Усі ми маємо свої мрії і цілі. Для когось це стрибнути з парашутом, для когось піднятись на найвищу вершину світу, а для когось це створити щось неповторне і чарівне. Але не всі ми здатні дійти до кінця свого шляху. Часто ми зупиняємося, коли наштовхуємось на перешкоди, або коли у нас з’являються сумніви.
Історія Олени Осадчої
Україна – це країна, де живуть герої, які не бояться нічого. А волонтери – це янголи, що дбають і турбуються не тільки про військових, а й про цивільних. Вони дарують їм світло і тепло, віру і надію, радість і спокій. 
Моя самостійність є моїм найсильнішим мотиватором
Коли Тамарі було 13, її мати поїхала працювати в іншу країну. З того часу і почалося її самостійне життя у селі Черкаської області. Брати залишилися на заході України. Поруч ­­­– лише сусідка, мамина подруга.
Олеся Ліхїочевич
До початку повномасштабної війни авторка цього вірша навіть не могла собі уявити, що напише його з власного досвіду.
Іва Стішун (Тетяна Стешенко) I V A

Коли розказують про життєвий шлях людей з інвалідністю, це частіше всього шлях подолання. Будь-які досягнення здаються більш значними, коли за ними стоїть боротьба з перешкодами.